منتدى العلا
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

פרננדז לא פרסם הרכב: תבואו אל גאורגיה בטירוף

פרננדז לא פרסם הרכב: תבואו אל גאורגיה בטירוף Empty פרננדז לא פרסם הרכב: תבואו אל גאורגיה בטירוף

مُساهمة من طرف ibrahem الثلاثاء مارس 29, 2011 7:54 pm

המאמן הלאומי, לואיס פרננדז, ממשיך בשלו וגם באסיפה הטקטית בשעות הצהריים לא פרסם את ההרכב לקראת המשחק הערב (שלישי, 19:05) מה שיוצר חוסר ודאות מוחלט אצל לא מעט שחקנים שלא יודעים אם יעלו בין ה-11מול גאורגיה.

המאמן התייחס לעניין ואמר לשחקנים: "זה ממש לא משנה מי בהרכב ומי ישחק ראשון. אני מחזיק מכולם. בכל מקרה, ממי שיפתח אני מצפה שיתן את הכל, אם נצטרך נשתמש במחליפים".

על גאורגיה אמר לחניכיו: "הם השיגו מאז מינויו של טימורי קצבאיה 4 תוצאות תיקו ו-4 ניצחונות. הם ממעטים לספוג שערים ואין ספק כי התוצאות שלהם טובות. למרות זאת, לא ניתן שיבואו לבלומפילד ויקחו לנו אפילו נקודה אחת. נבוא בטירוף, אנחנו חייבים וצריכים לנצח ואני גם מאמין שנעה שזאת".

פרננדז לא שכח את התקשורת וגם הפעם התייחס לנושא ואמר: "אל תשימו לב לחלק מהתקשורת שלא רוצה שנצליח. הם מחפשים דברים קטנים על מנת להוציא אותנו מפוקוס. תעשו את העבודה במגרש וזה הכי חשוב".

ibrahem
ibrahem
المدير العام
المدير العام

https://el3ola.yoo7.com