منتدى العلا
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן

4 مشترك

גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן Empty גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן

مُساهمة من طرف Am!r السبت مارس 12, 2011 5:05 am

חודש וחצי אחרי התקף הלב שעבר, שגרם לו להחמיץ שמונה משחקים (שישה בליגת העל ועוד שניים בגביע המדינה), אלי גוטמן, מאמנה של הפועל תל אביב, יחזור בשבת לקווים וינהל את משחקה של הדאבליסטית מול בני סכנין (17:00, איצטדיון בלומפילד).

גוטמן נשמע היום (שישי) מאוד נרגש לקראת הקאמבק: "אני שמח ומתרגש לחזור לבלומפילד. חיכיתי לרגע הזה הרבה מאוד זמן. אני מצפה מהקהל לתצוגת עידוד כמו שהוא יודע עד שריקת הסיום. התמיכה שקיבלתי מהקהל לאורך התקופה ריגשה אותי מאוד".

למרות מאמצים שנעשו בהפועל תל אביב, גילי ורמוט לא יהיה כשיר למשחק. השחקן עזב את האימון בשל כאבים בשריר הירך האחורי ואלרואי כהן יפתח בהרכב לראשונה מאז הגיע למועדון בחלון ההעברות של ינואר. אביחי ידין יחזור לקישור במקום סלים טועמה, שיירד לספסל, בעוד שעמרי קנדה יתפוס את המקום של דני בונדר הפצוע.

הרכב משוער: וינסנט אניימה; עמרי קנדה, ביבאן פרנסמן, וואליד באדיר, דדי בן דיין; שי אבוטבול, אביחי ידין, אלרואי כהן, ערן זהבי; טוטו תמוז, בן סהר.

משה הראל, נציגו של מוני הראל בדירקטוריון הקבוצה התראיין היום לרדיו ירושלים ודיבר על האירועים האחרונים סביב המשחק מול בית"ר בו נוצחה הפועל 1:0, והתייחס לעתיד האדומים. "אנחנו לא חוקרים, זה לא התפקיד שלנו", אמר הראל בנוגע למעצר שלושה מאוהדי הפועל השבוע בחשד להצתה בבית וגן, "נקבל את מה שהמשטרה תחליט ומה שהיא תמצא. גינינו את המעשה לפני שידענו אם מדובר באוהד הפועל מאחורי המעשה".

"יכול להיות שטוב שהגיע ההפסד שלנו בזמן הזה, רק שכואב הלב שזה קרה מול בית"ר ירושלים. אם היה מגיע הפסד מול סכנין אז היה פחות כואב לנו", התייחס הראל ל-1:0 בטדי, "השחקנים שלנו אינם מכונות אלא באו כמו לכל משחק ויש ימים שהולך פחות טוב. כדורגל זה לא עולם ההייטק והשחקנים אינם מכונות".

"אני מאמין שבקרוב יהיה תהליך של 'במבי'. זה יקרה, לא יודע מתי בדיוק אבל זה מחויב לקרות", הוסיף הראל, "אני לא נביא ולא יודע לאן נושבת הרוח. התפקיד שלי הוא לוודא שהקבוצה תמשיך להצליח. מדצמבר אנחנו רצים למרות ריב הבעלים ונמשיך כך עד סוף העונה כדי להיאבק על כל תואר. מוני נמצא בהפועל מאהבת נטו, אמיתית וכנה. זו אהבה משפחתית ואידיאולוגית החל מאבינו בן ה-87. כולנו אנשי הפועל ת"א בנשמה ורואים בבעלות על הקבוצה שליחות".

"אנחנו מתארגנים ליום שאחרי אניימה, כל הזמן", התייחס הראל לנושא עזיבתו האפשרית של השוער בסוף העונה, "הצוות שלנו מכין כמה אופציות, וכשיגיע הרגע ושעת ה-ש' הדברים יהיו מסודרים ולהפועל יהיה שוער טוב וברמה גבוהה. יהיה לנו מחליף ראוי לאניימה. ייקח הרבה שנים עד שיגיע שוער ברמה כזאת לישראל".

"ברגע שגוטמן יחליט לאן הוא הולך ומה דרכו – רק אז נחליט מה יקרה", אמר הראל בנוגע לזהות אנשי צוות המקצועי שיעמוד על הקווים בעונה הבאה, "אבוקסיס במקרה כזה יהיה בהחלט אחת מהאופציות".
Am!r
Am!r
عضو رائع
عضو رائع

גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן Empty رد: גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן

مُساهمة من طرف ziad7 السبت مارس 12, 2011 5:09 am

יאללה הפועל מחר ניצחון מפרקים את סכנין אינשאללה
ziad7
ziad7
عضو نشيط
عضو نشيط

גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן Empty رد: גוטמן: מתרגש לשוב לבלומפילד אני חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן

مُساهمة من طرف Am!r السبت مارس 12, 2011 5:10 am

אינשאללה יא רב... והכי חשוב אנחנו נהיה שם אינשאללה
Am!r
Am!r
عضو رائع
عضو رائع

مُساهمة من طرف ziad7 السبت مارس 12, 2011 5:13 am

אינשאללה קמאן נפס אלשער
ziad7
ziad7
عضو نشيط
عضو نشيط

مُساهمة من طرف MOAMEN السبت مارس 12, 2011 2:35 pm

חחחחחחחחחחחח יו אם יפסידו חחחחחחחחחחחחחחח תתאכזבו?
MOAMEN
MOAMEN
المصمم العام
المصمم العام

مُساهمة من طرف ibrahem السبت مارس 12, 2011 3:39 pm

אחסן מאמן בישראל
ללא ספק
ibrahem
ibrahem
المدير العام
المدير العام

https://el3ola.yoo7.com

مُساهمة من طرف Am!r الأحد مارس 13, 2011 8:33 pm

סח אבראהים
Am!r
Am!r
عضو رائع
عضو رائع